Homepage   •   O nás   •   Kontakty   •   Napište nám
Aktuální nabídka vozů
Leasing a úvěr automobilů
Kompletní správa voz. parku
Likvidace poj.událostí
Internetový bazar
Nákup a prodej automobilů
Dovoz automobilů
Pojištění vozidel a majetku
Hliníková kola
Pneumatiky
Xenonová světla
Služby na D.I.
Autoservis
služby v oblasti pohledávek
Přeprava zboží a materiálu
Odtahová služba

Pro podnikatele nebo firmy nabízíme kompletní správu vozového parku.

Máte málo nebo žádný čas? Podnikáte, potřebujete nový nebo ojetý vůz na leasing a nevíte na koho se obrátit? Máte firemní vozy a potřebujete vyřídit cokoliv ohledně aut? Rádi Vás navštívíme přímo v sídle Vaší firmy, nebo její provozovně a konzultací s námi strávíte jen minimum času. Zadáte nám Vaše přání a o nic dalšího už se nestaráte!!!

Kromě jednotlivých služeb a činností nabízíme také ucelený balíček těchto služeb, vhodný zejména pro středně velké firmy a podnikatele, kterým tímto ušetříme spousty času, peněž i energie. Kompletní správa znamená, že jakýkoliv problém s Vaším vozem vyřešíme za Vás.

Od objednání nového vozu v autosalonu či výběru ojetého v bazaru nebo na inzerát, přes přípravu podkladů a vyhotovení kupních či leasingových smluv, sjednání havarijního pojištění či povinného ručení, převodu vozů na DI, objednání a montáž vybraných autodoplňků a náhradních dílů, pneumatik, hliníkových ráfků až po kompletní servisní prohlídky, kontroly vozů před zimní provozem nebo přípravy na STK + Emise. Veškeré tyto služby poskytujeme za paušální cenu na základě předem sepsané smlouvy nebo jednotlivě za rozumné finanční odměny.

Veškeré Vaše dotazy a potřebné informace rádi zodpovíme na +420 736 202 091, +420 603 824 341 nebo na azcars@azcars.cz
 
     created by 5th Avenue